Siste nytt

Greenfeebillet lotteriet trukket !

Det var rett og slett en enorm interesse for greenfee billetene som skulle loddes ut til klubbens medlemmer. Hele 195 ønsker kom inn, fordelt på 57 medlemmer.  Og da sier det seg selv at ikke alle ønsker ble oppfylt…

Naturlig nok var de fleste interessert i Stavanger GK. Det er jo en av Norges flotteste bane, denne perlen ved Stokkavannet.  Den andre ”storbanen” i distriktet, Sola GK på Forus, var den nest mest populære på ønskelisten. Foran Utsikten, Solastranden og Sirdal.

Disse medlemmene har vunnet en eller flere gratis greenfee :    Marianne Gravdal, Astrid Robertson,

Else Iversen,  Sigmund Hadland og hans disipler, Olav Svendsen, Svein Andreassen,  Jan Inge Mong

Olsen,   Ron Endresen,  Mons Bjone,  Edvard Rønneberg,  Geir Øystein

Pedersen, Mia Hovland, Lars Tore Sviggum, Erik Hellvik, Møyfrid Hellvik, Hanna

Gudmundson, Arne Gudmundson, Håken Skogly, Frank Landmark, Signe Svendsen,

Jostein Jensen, Kåre Leidland,

Gaute Hellvik, Gunnar Eriksen, Jane Elizabeth Fardal, Leif Sigurd Fisketjøn, Olaf Hovland, Kristian Kvassheim, Irene Hellum, Eivind Løyning, Arve Jensen, Torstein Endresen, Bjarte Pedersen, Rune Pedersen, Henrik Hetland, Helge Sivertsen, Fartein Fluge, Erik Ø. Pettersen, Joakim Andreassen,

Odd Hovland, Elsa Hovland, Ron Endresen, Anders B. Tengesdal, Håvard Gløpstad, Gaute Fardal, og Simen Runestad.

Konvolutt med deres navn på ligger klar til avhenting i klubbhuset senest torsdag 14.6.  Hvorfor ikke  kombinere gevinsthenting med torsdagsgolfen? Det hadde blitt en flott forsamling  på banen….