Siste nytt

Seniormedal. Vårmedalen er ferdigspilt.

Men det betyr slett ikke at det er pause. Sommermedalen startet med en gang. Dette var første medal med to klasser. Og det fungerte så bra at prøveordningen fortsetter.

Resultatene er som vanlig veldig gode. Imponerende at rundt 50 medlemmer har deltatt denne gangen også.

I klasse 65+ (nettoslag) slo Astrid Robertson til med en kjemperunde. Solid nedskriving og fantastiske 28 slag netto. Solid spill av Arne Gudmundson og Møyfrid Hellvik også. Begge hadde gode 30 slag. I puttekonkurransen ble det delt seier til Signe Svendsen, Thor Ognedal og Lars M. Brekke. Og så var det eclecticen da: Åge Sørensen og Torbjørn Lunde delte førsteplassen med 33 slag.

Også de yngste presterer bra. Og der er det klubbens beste spiller, Lars Tore Sviggum, som topper alt.I nettoklassen delte han førsteplassen med Arne Dirdal. Begge hadde sterke 30 slag. Gunnar Eriksen delte seieren med Lars Tore når det gjelder putter. Sterkt med bare 11 putter på en runde! Eclecticen vant Lars Tore alene. Dette er som ventet. 31 slag ( fire under par) lar seg godt høre. Og så vet vi jo at han har startet sommermedalen sterkt….

Resultat Vårmedal, for resultater klikk HER