Siste nytt

Lagkamp mot Ogna utsatt – Søndagsgolf går som planlagt!

Lagkamp mot Ogna utsatt, søndagsgolf 22. oktober går som planlagt!

Den årlige lagkampen mot Ogna ble først utsatt på grunn av for mye regn og våt bane. Den skulle egentlig ha gått til helgen, men det lot seg ikke gjøre. Derfor ble de to kapteinene Sigbjørn og Svein enige om å utsette lagkampen til våren 2017. Så nå er det bare å holde golfformen ved like gjennom vinteren!

Dette fører til at søndagsgolfen kl 10.00 vil gå som vanlig. Etter et par søndager med litt laber deltakelse, håper turneringskomiteen at enda flere finner veien til Maurholen til helga. Vi oppfordrer spesielt klubbens nyere medlemmer til å møte opp. Her kan du vinne enten du har 5,4 eller 54 i handicap! Det er en ypperlig anledning til å prøve turneringsspill, lære mer om golfreglene, og viktigst av alt, bli kjent med flere av klubbens medlemmer!