Siste nytt

Greenfeebillett lotteriet trukket!

Det var rett og slett en enorm interesse for greenfee billettene som skulle loddes ut til klubbens medlemmer. Hele 182 ønsker kom inn, fordelt på 66 medlemmer. Og da sier det seg selv at ikke alle ønsker ble oppfylt…

Naturlig nok var de fleste interessert i Stavanger GK. Det er jo en av Norges flotteste bane, denne perlen ved Stokkavannet. Den andre ”storbanen” i distriktet, Sola GK på Forus var den nest mest populære på ønskelisten. Nær 40 medlemmer ville ha disse to banene. Og da holder det ikke med de 10 som ligger i potten….

De aller fleste av de som meldte sin interesse har fått en eller flere greenfee. De ytterst få som ikke nådde opp var de som bare hadde et ønske, og det en av de mest populære banene.

Disse medlemmene har vunnet en eller flere gratis greenfee : Marianne Gravdal, Astrid Robertson, Else Iversen, Sigmund Hadland, Øyvind Salvesen, Olav Svendsen, Svein Andreassen, Jan Inge Mong Olsen, Roger Noreng, Siw Grimsrud, Ron Endresen, Mons Bjone, Edvard Rønneberg, Geir Øystein Pedersen, Mia Hovland, Lars Tore Sviggum, Erik Hellvik, Møyfrid Hellvik, Hanna Gudmundson, Arne Gudmundson, Olav Vølstad, Håken Skogly, Frank Landmark, Signe Svendsen, Roger Hansen, Jostein Jensen, Kåre Leidland, Mathias Perttamo, Sveinung Hetland, Vanja Sandvik, Gaute Hellvik, John Ivar Nodland, Aud Nodland, Jarl Aase, Reidun Aase, Gunnar Eriksen, Ove Noreng, Odd Hovland, Elsa Hovland, Anders B. Tengesdal, Håvard Gløpstad, Bent Magne Andreassen, Åge Sørensen, Frank Kristensen, Gaute Fardal og Martin Tendenes.

Konvolutt med deres navn på ligger klar til avhenting torsdag 1. juni klokka 17.30. Hvorfor ikke kombinere gevinsthenting med torsdagsgolfen? Det hadde blitt en flott forsamling på banen….