Den 18. og 19.juli spilles lag NM i Kvinesdal. Fjorårets klubbmester, Roger Iversen, er forhåndskvalifisert til å representere EGK. Utenom Roger, skal det kjempes om 3 plasser på laget + en hjemmeværende reserve.
Les mer: KVALIFISERING TIL LAG NM!Kvalifiseringen spilles i Maurholen golfpark den 7. juni. Første ball går ut klokka 10:00, og det spilles kontinuerlig start fra hull 1.
Klubben dekker turneringsutgiftene, så her er det bare å melde seg på for å prøve å kvalifisere seg! 2 dagers fritt spill på Utsikten golfpark i Kvinesdal, samt å være med å forsvare Egersund GK sin ære, er ikke å forakte!

Alle kan være med å spille kvalifisering, men vi vil særlig anbefale de som har under 17,5 i handikap å melde seg på. Det spilles slagspill, uten handikap.
Frist for påmelding i Golfbox er lørdag den 6.juni, klokka 12:00
Med hilsen
Turneringskomiteen
Egersund Golfklubb Velkommen til Egersund Golfklubb