Siste nytt

Siste turnering for året

Lørdag 07.10 var det duket for årets siste turnering i Maurholen. Spillformatet var scramble, og deltakelsen fra klubbens medlemmer var fantastisk. Hele 31 stk tok turen til Maurholen, og ble belønnet med godt golfvær, samt en kjekk dag på golfbanen.

Da 9 hull var ferdigspilt og scorekortene ble levert inn, var det jevnt mellom lagene. Det skilte bare 4 slag fra topp til bunn. Lag 1, bestående av Vegard Stapnes, Arve Sandve og Kjell Arne Berentsen leverte den beste runden. Med birdie på de to første hullene og par på resten sikret de seieren med totalt 33 slag.

Vi ønsker å takke for deltakelsen på årets golfturneringer.

Turneringskomiteen trenger flere medlemmer som kan bidra med å arrangere turneringer. Ta gjerne kontakt med klubben dersom dette er for deg!