Siste nytt

Vaktlisten for sesongen er klar!

Dugnad i bua og på drivingrangen er helt nødvendig og avgjørende for klubben vår. Og viljen til å stille opp er fantastisk. I fjor ble det gitt en valgmulighet, enten klubbhuset eller innsamling av rangeballer. Dette fortsetter vi med i år.

I menyen på hjemmesiden ligger nå vaktlisten både for kiosken og drivingrangen ute. Oppfordrer alle til å merke seg datoene for når du skal i aksjon.

Derfor er det viktig at de som heller ønsker å samle inn baller (en uke vår og en uke høst) gir beskjed om det så fort som mulig. (til Leif Sigurd tlf/ sms 90059870). Dette fordi det blir nå satt opp vaktlister for hele sesongen. Der blir alle som spiller på banen satt opp.

Hvis det ikke passer, er det bare å bytte med noen andre. Også i år vil det være en vikarordning, for de som ønsker å kjøpe seg fri. Prisen er som i fjor 350. (vippser til Leif Sigurd 90059870)

Det er å håpe at så mange som mulig stiller opp i år også. Når vaktlisten er klar ber vi dere om å notere dere datoen du er satt på vakt.