Siste nytt

Greenfeebillet lotteriet trukket !

Det var rett og slett  stor interesse for greenfee billetene som skulle loddes ut til klubbens medlemmer. Hele 119 ønsker kom inn, fordelt på vel 40 medlemmer.  Og da sier det seg selv at ikke alle ønsker ble oppfylt…

Naturlig nok var de fleste interessert i Stavanger GK. Det er jo en av Norges flotteste bane, denne perlen ved Stokkavannet.  Den andre ”storbanen” i distriktet, Sola GK på Forus,  var den nest mest populære på ønskelisten. Foran Utsikten, Solastranden og Sirdal.

Disse medlemmene har vunnet en eller flere gratis greenfee :    Marianne Gravdal, Astrid Robertson,

Else Iversen,   Olav Svendsen, Svein Andreassen,  Jan Inge Mong Olsen,   Ron Endresen,   Edvard Rønneberg,   Mia Hovland,  Erik Hellvik,  Møyfrid Hellvik, Hanna Gudmundson, Arne Gudmundson,  Signe Svendsen,  Jostein Jensen, Kjell Iversen, Eirik Myklebust,  Kari Pettersen, Merethe Lædre,

Gunnar Eriksen,  Leif Sigurd Fisketjøn, Kristian Kvassheim, Irene Hellum, Ivar, Arve Jensen, Torstein Endresen, Bjarte Pedersen, Rune Pedersen,  Erik Ø. Pettersen, Ørjan Myklebust, Frode Fardal, Ove Noreng,  Ron Endresen,  Tor Kristian Klepp, Kjell Rune Pettersen ,Håkon Lædre,  Martin Tendenes, Kjell Olav Henriksen, Olav Vølstad, Frank Kristensen og  Willads Kydland.

 

Hvis det er noen som har fått greenfee de ikke ønsker, vennligst lever de inn igjen. Slik at de kan benyttes av andre. Spørsmål rundt trekningen eller «gevinsten» ta kontakt med Leif Sigurd,             tlf 90059870. Det er noen få greenfee igjen på Jæren, Ogna og Randaberg. Her gjelder førstemann til mølla…

 

Konvolutt med deres navn på ligger klar til avhenting i klubbhuset senest torsdag 6.6.   Hvorfor ikke  kombinere gevinsthenting med torsdagsgolfen? Det hadde blitt en flott forsamling  på banen….