Siste nytt

Spill på andre baner – et unikt tilbud !

Nylig ble det lansert et nytt supertilbud for medlemmene av golfklubbene i Rogaland. Det går ut på at ved kjøp av et spesielt kort kan du spille  banene  i  Sør Rogaland for kun 990 kroner….

– Dette er en prøveordning,  slår John Ivar Nodland fast.  Dette nye kortet går ut på at for 990 kroner kan du spille alle de ni banene som er med i ordningen en gang.  Banene er utenom Egersund: Ogna, Jæren, Bærheim, Solastranden, Sola (Forus), Stavanger, Randaberg og Prekestolen.

Greenfee tilbud til våre medlemmer
Greenfee tilbud til våre medlemmer

Kortet varer til 31.3.2016,  og virker slik at du viser kortet i pro-shopen hos  den klubben du spiller på, og så merker de  av på kortet at du har spilt banen.

Selv om det er litt sent på sesongen har vi solgt noen kort også i Maurholen. I helgen var det flere fra Nord-Jæren som kom og spilte med dette kortet.

Kanskje en fin måte å få vise frem banen vår på?

I følge John Ivar vil responsen i høst være avgjørende for om dette vil bli en ordning for sesongene fremover.  Bare for å ha nevnt det: Hvis du spiller Stavanger og Sola (Forus) vil du allerede ha tjent kortet inn….

Det vil være tilgjengelig i kiosken vår i Maurholen.