Siste nytt

Klar for årets første 50+

Sebo Eiendom 50+ Rogaland, som er turneringens fulle navn, starter opp 24. april. Og det er på nytt Bærheim som er første konkurransearena. Påmeldingene strømmer på…..

Det er alltid mange EGK ere som deltar i denne turneringen. Nå har Tommy lagt inn påmeldingsmuligheter på hjemmesiden på en enkel måte. Gå inn på aktiviteter, velg 50+, og meld deg på. Det er to klasser både for damer og herrer, 50+ og 65+. Turneringen er sosial og med mye kjekke folk fra hele Rogaland.

Mange fra klubben vår er allerede påmeldt på Bærheim. Grunnet korona er det ikke shot gun start. Det er tidlig og sen start som må krysses av på. Det betyr at arrangøren har funnet plass til 144 deltakere. Per nå er det mindre enn 20 ledige plasser…. En kan jo mimre tilbake til fjoråret da Karl Magne Pettersen hadde sin livsrunde på Bærheim i denne turneringen….

Første mai er det Ogna sin tur. Påmeldingen starter 1.april. Den blir alltid tidlig fulltegnet, så vær tidlig ute !!

Foreløpig terminliste: (kan bli forandret).

24.4 Bærheim

1.5 Ogna

15.5 Randaberg

24.5 Stavanger

5.6 Jæren

7.8 Sirdal

14.8 Preikestolen

28.8 Bryne Kro (??)

4.9 Egersund GK