Siste nytt

Da damene dro…

Les reisebrevet fra Mia, fra “Da damene dro…. til Kvinesdal”

Hele 16 damer fra klubben vår har hatt en ualminnelig kjekk helg på Utsikten Hotell/Golfbane!

Vi startet lørdagen med en super golfrunde i varierende vær, men heldigvis ble det mye bedre enn meldt…..Matpakker og drikke var levert fra hotellet og damene var i strålende golfhumør!

Etter endt runde gikk det direkte til hotellet for innsjekk og litt forfriskning……Da vi møttes til middag 19.30 varstemningen relativt god… Nydelig mat og drikke, gode samtaler og mye latter…….vi trenger jo ikke så mye mer…..

Prisutdelig fant sted i stor suite, med plass til hele bunten……Paret som utmerket seg og fikk 1 plass, var Hanna og Signe……de innkasserte bobler som heter Lykkebobler….og det passet jo fint……Beste netto stod Mia for, og kunne innkassere gavekort på kr. 500,-

Etter det ble det utdeling av doorprices (og det var mange), og ALLE ble vinnere, både en og to ganger…!
Kvelden avsluttet med at noen gikk til sengs mens de kvikkeste snakket mer med de i baren og hørte på flott live musikk…

Vi våknet til øs/pøs, og ved frokosten var det bare de ivrigste som besluttet at de ville gå en runde til…..de andre tok etter hvert fatt på hjemveien…..Dumt at været stoppet oss fra mere spill, men det virket som om damene var fornøyd uansett….

Vi har alle hatt stor glede at dette samværet sammen, og det er allerede satt i gang tiltak for å treffes mere samlet og til en
ny tur til våren…..dersom alt ligger til rette for det…..

Så, takk for denne gang!
Arr.