Siste nytt

Torsdagsgolfen: Gode resultater, men altfor få deltakere…

Sommerens torsdagsgolf har blitt arrangert med jevnt over altfor få deltakere. Men det forringer ikke prestasjonen til de spillerne som har stilt til start…

De tre siste torsdagene har hatt følgende vinnere: Jarle Vassvik (20 poeng), Sjur Sigmo (24 poeng) og nå sist torsdag Ole Stornes (19 poeng). Gode prestasjoner!

Men det store spørsmålet er: Hva må til for å få flere deltakere med i turneringen? Er det bare seniormedal som klarer å samle spillere i klubben vår? Torsdagsgolfen er den eneste faste samlingen i klubben der alle kan delta. Nå har flere av de ferske golferene deltatt, noe som er kjempebra. Men det er et håp at turneringskomiteen / styret kan finne et konsept som appellerer til mange av våre medlemmer.

Tar dere utfordringen?