Siste nytt

Finaledeltakerne er endelig klare!

I løpet av de nærmeste ukene vil det være klart hvem som blir klubbmester i Matchplay. Og hvem som vinner årets bedriftserie. Finalistene er nå klare….

Håken skogly

I Egersundsmatchen blir det et «bikkjeslagsmål» mellom Kjell Iversen og Håken Skogly. Kjell vant over Ron Endresen i semien, mens Håken halte i land seieren etter en ualminnelig jevn kamp mot Lars Tore. Kampen ble avgjort på det 20. hull. Der hadde begge par, men da Håken hadde slag på motstanderen på det hullet , var det han som gikk til finalen. Spennende blir det i alle fall i finalen mellom to gode golfere…. ( En liten kuriositet: Klubbens leder mot klubbens nestleder…)

Bedriftsturneringen har vært en suksess også i år. Det som er helt sikkert er at det blir en ny innehaver av vandrepokalen dette året…. Finalebedriftene er Jan Petersen AS og Egersund Bygg og Tomt AS. Disse slo ut henholdsvis SR bank og Hårgalleriet i semiefinalene. Både finalen og «bronsefinalen» spilles onsdag 13. september.

Vi ønsker alle finaledeltakerne lykke til!