Siste nytt

Sur og værhard start på torsdagsgolfen.

Den etablerte torsdagsgolfen har fått en trang start på sesongen. Første gangen måtte den avlyses på grunn av været. Nå sist torsdag ble den gjennomført, men med skikkelig utfordringer med vær og vind. Men noen gode resultater var det likevel…

Ron Endresen vant på sterke 17 poeng i blåsten og regnet. Og det etter at han rotet seg helt bort på siste hullet. Ron har hatt stor fremgang på banen det siste året, og er faktisk kapabel til å krype enda lavere på handicaplisten…

Veldig hyggelig var det at unge Truls Henriksen Gyland spilte så pass bra at han endte opp på andre plass. Hele 16 poeng under de forholdene er mer enn godkjent. Lars Tore Sviggum er alltid med i toppen, også denne gang. Med 15 poeng ble han nummer tre. Han hadde med sine 39 slag det samme som vinneren Ron.

Forhåpentligvis er det slik at fra og med nå av blir torsdagsgolfen den arenaen der mange av klubbens medlemmer møtes. Både nye og etablerte golfere. For dette er kjekt.