Siste nytt

Greenfeebillett lotteriet trukket!

Det var rett og slett en enorm interesse for greenfee billetene som skulle loddes ut til klubbens medlemmer. Hele 122 ønsker kom inn, fordelt på 36 medlemmer.  Og da sier det seg selv at ikke alle ønsker ble oppfylt…

Naturlig nok var de fleste interessert i Stavanger GK. Det er jo en av Norges flotteste bane, denne perlen ved Stokkavannet.  Den andre ”storbanen” i distriktet, Sola GK på Forus var den mest populære på ønskelisten.

Disse medlemmene har vunnet en eller flere gratis greenfee :   Eivind Løyning, Marianne Gravdal, Svein Seglem, Astrid Robertson, Else Iversen, Kai Andre Nærland, Sigmund Hadland, Øyvind Salvesen, Olav Svendsen, Svein Andreassen,  Jan Inge Mong Olsen, Torstein  Endresen, Roger Noreng, Olaf Hovland, Ron Endresen, Jane Fardal, Irene Hellum, Mons Bjone, Rune Pedersen, Edvard Rønneberg,  Geir Øystein Pedersen, Mia Hovland, Lars Tore Sviggum, Erik Hellvik, Martin Tendenes, Møyfrid Hellvik, Hanna Gudmundson, Arne Gudmundson, Rune Eik, Olav Vølstad, Håken Skogly, Frank Landmark og Signe Svendsen.

Konvolutt med deres navn på ligger klar til avhenting  torsdag 19. mai klokka 17.30.  Hvorfor ikke  kombinere gevinsthenting med torsdagsgolfen? Det hadde blitt en flott forsamling  på banen….