Bruk proshopen!

I bua vår har vi som målsetting å ha det mest nødvendige utstyret til salgs for våre medlemmer. Det vil si pegger, baller, hansker o.l. Køller og klær holder vi oss unna, da det nesten er en umulig oppgave å treffe «det rette».

Traller

Flere har etterlyst traller. Vi har nå fått inn to typer traller til en meget god pris. Den kraftige sammenleggbare (lik Click) til kroner 1950,00 (nesten tusen kroner billigere en Click). Den andre trallen er en rimeligere type. Vi selger den for 990.00. Også det en god pris (XXL selger den for over 1400… ). Se bilde av begge.

Baller

Denne sesongen er det Mizuno som er vårt førstevalg. Mizuno RB566 er en svært spennende ball som får god vurdering. Ballene til Mizuno har vært på det Japanske markedet i ca 15 år, og er nå på full fart inn i Europa. Egersund Golfklubb har fått en særdeles god avtale med Mizuno. Det betyr at vi kan kjøre et intro tilbud på 229 kroner for 12 baller. Dette tilbudet forlenges til 1.juli.

Denne sesongen har vi et godt utvalg av baller. Ta turen innom – kjøp baller hos EGK.