Siste nytt

Golfheftet 2018 – EGK tilbyr redusert pris!

Minner om fristen til Golfheftet 2017 til redusert pris. Send SMS til Leif Sigurd tlf  90059870.

Siste frist 15.desember.Mange av klubbens medlemmer kjøpte og benyttet seg av Golfheftet 2017. Mange meldte tilbake om kjekke runder til halv pris. Klubben vil også i år – mot forhåndsbestilling- tilby heftet til redusert pris. EGK medlemmer vil også i år få Golfheftet for 395 mot vanlig pris på 495.

Er du usikker på om dette er noe for deg? Gå inn på nettet og se hvilke baner som er med på ordningen. (Golfheftet.no / golfheftet.se)

For de som spiller i Alicante området er tilbudet enormt bra. Likedan er det kommet til mange nye baner i andre land. Men sjekk det ut… Hvordan bestille? En tekstmelding til Leif Sigurd (9005987) eller en mail til leif@dabb.no. De som allerede har tatt kontakt trenger ikke gi tilbakemelding. De er allerede notert….

VIKTIG: Hvis det er noen som trenger det før jul (presang til noen eller til seg selv), må jeg ha bestilling kjapt. Siste frist for redusert pris er 15.desember. Etter det vil det være vanlig pris.